Pon - Niedz: 8:00 - 18:00

Docieplenia pianką PUR

Nasza firma działa nieprzerwanie od 10 lat, dlatego zdobyliśmy przez ten czas szerokie grono zadowolonych klientów. Działamy na terenie województwa Lubelskiego i Mazowieckiego. Nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, o czym  świadczą  pozytywne opinie klientów,  posiadających  wykonane przez nas  izolacje natryskowe. Powierzając nam izolację obiektu, zapewniacie Państwo sobie najlepsze rozwiązanie dostępne na rynku. Wybierając naszą firmę, jako wykonawcę natrysku pianki poliuretanowej, zapewniasz sobie profesjonalne podejście, terminowość, solidnie wykonane zlecenie, doskonały kontakt.

Wykonując remonty u klientów doskonale wiemy, że warto zainwestować w trwałą i skuteczną izolację, gdyż pozbędziemy się zbędnego ponownego remontu po upływie kilku lat.

Izolacje pianką poliuretanową cieszą się dużą popularnością oraz uznaniem wśród naszych klientów. Ten sposób ocieplenia poddasza jest coraz chętniej wybierany przez osoby budujące swoje nowe domy, ale również wszędzie tam, gdzie dokonywane są remonty i przebudowy dachów.

Pianka poliuretanowa jest znacznie lepszym materiałem termoizolacyjnym, niż te stosowane dotychczas. Oto kilka powodów:
· Zapewnia jednolitą warstwę izolacyjna na całej powierzchni.
· Nie traci swoich parametrów izolacyjnych z upływającym czasem.
· Likwiduje mostki powietrzne i gwarantuje najlepszą szczelność (aplikowana jest w postaci płynnej, rozszerzając się dociera nawet do trudno dostępnych miejsc).
· Zapobiega rozwojowi pleśni i gwarantuje idealną izolację akustyczną.
· Nie wydziela żadnych pyłów, zapachów i jest przyjazna dla środowiska.
· Z jednej strony chroni przed utratą ciepła (zimą), z drugiej przed nagrzewaniem się domu (latem).
· Szybkość realizacji

Gwarancja na niezmienność parametrów izolacji z piany PUR wynosi aż 25 LAT. Żadna inna technologia ociepleń nie zagwarantuje Ci tego!

Jednym z najważniejszych miejsc jest poddasze. Wymaga materiałów izolacyjnych, które wnikną w najmniejsze jej szczeliny, a docieplenia pianą PUR idealnie do tego się nadaje. W dodatku pianka poliuretanowa doskonale sprawdzi się przy prostych dachach, gdyż jest w stanie utworzyć jednolitą warstwę izolacyjną.

Sławomir Wójciak Remonty I Wykończenia
Bronice 40 , 24-150 Nałęczów
+48 512 618 085
slawomirwojciak@o2.pl

Kodowanie strony Kamil Czerczak