Pon - Niedz: 8:00 - 18:00

Tynki maszynowe

Tynki maszynowe to usługa, w której możemy pochwalić się dużym doświadczeniem. Dzięki wyposażeniu w profesjonalne agregaty tynkarskie, świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucji oraz deweloperów na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego. Pracujemy na gotowych materiałach renomowanych firm tj. Knauf, Orth, Dolina Nidy. Sprostamy praktycznie każdym wymogom oferując przede wszystkim gamę tynków:

› gipsowych,

› cementowo-wapiennych,

Coraz większą popularność zdobywają tynki gipsowe, które kładziemy maszynowo przy użyciu agregatu w Lublinie i okolicach. Ten rodzaj tynków świetnie sprawdza się praktycznie na wszystkich podłożach mineralnych, co czyni go niezwykle uniwersalnym. Tynki gipsowe stosuje się wyłącznie wewnątrz pomieszczeń, wszędzie tam, gdzie liczy się wysoki poziom estetyki. Tynków gipsowych nie doradzamy jedynie w przypadku pomieszczeń o bardzo wysokiej wilgoci i garaży, gdzie mogą być narażona na nadmierne uszkodzenia mechaniczne. Wśród zalet tynków gipsowych maszynowych wyróżnić można:

  • › wysoki poziom estetyki – tynki gipsowe są wyjątkowo gładkie,
  • › jasny kolor – na krycie tynków zużywa się mniej farby,
  • › ich warstwa jest cienka i szybko się wiążą, a więc tynki gipsowe nakłada się sprawnie,
  • › tynki tego typu dobrze izolują ciepło,
  • › tynki gipsowe są uważane za zdrowe, gdyż oddychają przepuszczając wilgoć.

Tynki tradycyjne, a więc cementowo-wapienne charakteryzują się większą wytrzymałością mechaniczną, dlatego naszym klientom proponujemy stosowanie ich przede wszystkim w pomieszczeniach, gdzie ściany są narażone na uszkodzenia, jak np. garaże, klatki schodowe, czy wiatrołapy. Tynki cementowo-wapienne dobrze spiszą się także w pomieszczeniach o dużej wilgotności, jak np. łazienki. Warto także pamiętać, że tynkami maszynowymi tego typu można łatwo eliminować większe krzywizny ścian. Do zalet tynków cementowo-wapiennych maszynowych zaliczyć można:

  • › wysoką paroprzepuszczalność i obecność wapnia – tynki ograniczają wzrost grzybów,
  • › dzięki zawartości cementu tynki te są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne,
  • › wyróżnia je dobry współczynnik izolacji cieplnej, gdyż kładzie się ich grubą wartstwę,
  • › można stosować je w pomieszczeniach o bardzo dużej wilgotności powietrza
Sławomir Wójciak Remonty I Wykończenia
Bronice 40 , 24-150 Nałęczów
+48 512 618 085
slawomirwojciak@o2.pl

Kodowanie strony Kamil Czerczak